Automatyka przemysłowa

Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Dystrybutor przekładni planetarnych - dowiedz się co może Ci zaoferować.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie stosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych producentów.

Silniki elektryczne, przekładnie oraz motoreduktory od cenionych producentów

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych DC, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy stosuje się między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%), szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Bodine Electric Company.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]