Budownictwo

Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Tutaj uzyskasz rzetelną poradę specjalistów z pracowni architektonicznej Kraków.

Na pewno chciałbyś, żeby w Twoim nowym gniazdku każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie Twoich działań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej interesujących propozycji nie powinno na szczęście sprawić problemów – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na terminie, możesz kupić gotowy projekt. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy projekt z katalogu?

W sieci bez trudu dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są tam oferty dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby kupić bardziej nietypowy dokument. Ich najmocniejszą stroną okazuje się niewątpliwie cena – najprostsze projekty kupimy jedynie za za trochę więcej, niż dwa tysiące PLN. Poza tym będzie to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć projekt jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla osób, które chciałyby wybudować dom, który będzie odróżniał się na tle pozostałych budynków. Wybierając takie wyjście możemy być spokojni o to, że dokument będzie taki, jak chcemy – zanim go sporządzi, projektant zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jaki koszt się przygotować?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety dużo droższy od gotowego – klienci, którzy go wybiorą powinni liczyć się z wydatkiem około 200 PLN za metr kwadratowy.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]