Budownictwo Usługi

Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Więcej informacji o projektowaniu i wykończeniu wnętrz Kraków - skieruj się w to miejsce.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]