architekt Kraków, pracownia architektoniczna Kraków
Budownictwo Usługi

Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Biuro architektoniczne świadczy zróżnicowane spektrum usług – realizuje marzenia osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i praktycznym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować kompleksowy projekt obiektu, a potem czynnie doglądać postęp robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych rezydencji.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię ciekawe, nowatorskie projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle innych budynków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie nowoczesny, a równocześnie wygodny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi nurtami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domków jednorodzinnych i wnętrz mieszkań. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi pensjonaty, żłobki, biura i budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro architektoniczne może również rozplanować funkcjonalne i przestronne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]