Hobby, sport, rekreacja Turystyka i podróże

Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Wyprawy górskie - ta niezwykła oferta wszystkich zadowoli.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni pewne i rzetelnie opracowane wyprawy w gronie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, których celem są szczyty prawie każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które kochają aktywne spędzanie wolnego czasu i posiadają minimalne doświadczenie w podobnych wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia oraz świetna sprawność fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym urzeczywistnić pragnienia i poznać swoje reakcje w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych przewodników i liderów znających dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale także chętnie dzielących się swoją wiedzą z członkami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Alpy.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]