Kosztowności Robienie zakupów

Kolczyki na biglach – co powinieneś o nich wiedzieć?

Wszystko o kolczyki bigle.

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Ważne są wszak nie tylko ich wzory, ale również walory funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się komfortowo na pewno rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego kupując kolczyki powinniśmy dowiedzieć się, który typ zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, sztyfty czy bigle. Który typ będzie trafionym pomysłem? Warto między innymi kupić kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe i doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla pań o stosunkowo kanciastej twarzy – są wysokie, więc nadają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą również wyglądały na okrągłej buzi – szczególnie, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto rzecz jasna zaznaczyć, że panie o nieco odmiennej buzi również mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą jedynie wybrać właściwy wzór.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych kamieni – to zależy od ich ceny i fantazji złotnika. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i minerałami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To sprawa własnych upodobań – niekiedy korzystniej prezentować się będą kolczyki z turkusem, innym razem dobrze sprawdzi się minerał sztuczny, więc zakup kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]