Kosztowności

Srebrne kolczyki idealne na prezent

Jeśli potrzebujesz kolczyków srebrnych, zobacz tu

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych przez kobiety dodatków. Sprawdzają się na każdą okazję – niezwykle uroczystą i mniej oficjalną. Przekonajmy się co sprawia, że są tak chętnie kupowane oraz w jakich salonach można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie często kupowane są wiszące akcesoria, które pięknie wydłużają szyję. Są okraszone drogocennymi kryształkami albo całkowicie proste. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku ozdób z metali nieszlachetnych. Dobierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz metodę ich wykonania – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki trzeba umiejętnie czyścić i na bieżąco eliminować wszystkie zanieczyszczenia, żeby długo wyglądały perfekcyjnie. Należy wycierać je często suchą ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne środki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast starych technik czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki mocno niszczą miękką powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite promocje. Poza tym zakupy online to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.