Kosztowności Robienie zakupów

Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Najnowszą ofertę sklepu jubilerskiego Kraków poznasz na obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmieniliśmy też nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dzisiaj coraz częściej wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I chociaż w internecie znajdziemy prawie wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno złotego pierścionka, wisiorka czy broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Dlatego, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy kupić obrączki lub pierścionek zaręczynowy, mamy okazję nałożyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli natomiast zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny lub za ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie zrobi nowy. Następnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej wskazówki złotnika. Wskaże on aktualne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji komunii, ślubu czy urodzin.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii i tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale także pełnią pomocnicze usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest jedną z nich. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, złotnik w mgnieniu oka i perfekcyjnie naprawi go w swoim warsztacie. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał większy rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku podziękowania, gratulacje, datę czy też inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, albo mamy swój pomysł na zawieszkę czy też broszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu posiadamy zniszczoną lub zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]