Motoryzacja

Jak wybrać kufry na motor

Potrzebujesz kufrów motocyklowych Givi? Wejdź na www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś fanatykiem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – pewnie notorycznie musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu komfortowych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jakkolwiek jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne oraz stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, dlatego zanim dokona się zakupu, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba typy, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jednakowoż też na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, która na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Dane teleadresowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]