Nauka

Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Co powinno się wiedzieć o digital painting kurs?

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w reklamie, grach komputerowych i filmie. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać zdjęcia w Photoshopie, a także tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, animacją i filmem.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]