kurs rysunku Kraków
Nauka

Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Uwielbiasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają też osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Doskonałą propozycją na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również digital painting, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]