Rachunkowość, finanse

Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Kliknij tu po więcej informacji o automatycznej obsłudze należności.

Biznesmeni bezustannie szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas tracony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają jedynie sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, nadzwyczaj przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie napotykają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to praktyczna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, wobec tego znakomicie sprawdzi się w szkołach prywatnych czy językowych, a więc tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]