Robienie zakupów Technologie

CadXpert – szeroki wybór drukarek 3D najlepszych producentów

Szukasz sklepu z drukarkami 3D? Koniecznie powinieneś odwiedzić https://cadxpert.pl.

Jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie posiada aparaturę do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Następnym filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D i skanowanie 3D. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: SLA, FDM oraz PolyJet, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach DMLS, FDM, PolyJet i SLS, SLA.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots oraz sprzętu marki Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę instrumentów do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D. Dodatkowo CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym również materiały specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 9085, Ultem 1010 i pozostałe (biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne, dentystyczne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami firma CadXpert posiada również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały używane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do specjalistów, biznesmenów oraz reprezentantów różnych branż (sprzęt marki Stratasys), jak i klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep online, udostępnia również showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą omówić z ekspertami możliwości techniczne konkretnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swoje projekty bądź są po prostu zaciekawieni procedurą druku 3D, mogą przyjechać do małopolskiego showroomu. CadXpert zapewnia również kompleksową obsługę posprzedażową: szkolenie z obsługi kupionych drukarek 3D, wsparcie techniczne oraz merytoryczne czy opiekę serwisową oraz pogwarancyjną.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń małych i średnich firm

Jakie są ceny narzędzi do druku 3D – drukarek i skanerów 3D? Nawet niewielka lub średniej wielkości firma może sobie pozwolić na profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Inwestycja w specjalistyczny sprzęt do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w przypadku branż, jak m.in. medycyna, stomatologia, odlewnictwo czy motoryzacja, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do druku 3D żywiołowo się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowe technologie i rozwiązania, na które kilka lat temu było stać jedynie ogromne korporacje. Dziś – za sprawą obniżenia cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich mają także niewielkie firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Urządzenia do druku przestrzennego są ciągle udoskonalane i modyfikowane, z każdym rokiem spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma mnóstwo zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]