Robienie zakupów

Delikatesy online – usługa dla wielu grup odbiorców

Zakupy spożywcze online - ta niezwykła oferta Cię zadowoli.

Trudno jest uniknąć nieodzowności robienia zakupów spożywczych. Bez szeregu produktów da się przeżyć, ale bez świeżych warzyw i owoców jest to niemożliwe. Niestety nieraz sytuacja życiowa czy zawodowa sprawia, że coś tak przyjemnego jak sprawunki, może stać się czynnością uciążliwą. Wówczas z pomocą przychodzi możliwość wykonania zakupów z dostawą do domu.

Dla kogo zakupy spożywcze przez internet?

Powszechność internetu wpłynęła w ostatnich kilku latach pozytywnie na rozwój sprzedaży online w naszym kraju. W związku z nieprzerwanie ewoluującym się rynkiem oraz potrzebami odbiorców, sporo firm wykorzystujących przedtem tylko zwykłe kanały handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę skierowała się również branża spożywcza, która zwykle nieczęsto oferowała zakupy z dostawą do domu zamawiającego. Obecnie z delikatesów online korzysta mnóstwo przeróżnych grup odbiorców. To między innymi pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie pozwala im wykonać zakupów w porach umożliwiających dostanie w markecie świeżych produktów, rodzice niemowląt, osoby zajmujące się opieką schorowanych członków rodziny, ale też osoby w starszym wieku, dla których częste wyjścia do pobliskiego sklepu mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również z czystej wygody – to znaczna oszczędność czasu, który można przeznaczyć na hobby czy też rozrywkę.

Delikatesy online – chleb z legendarnej piekarni

Korzystając z zakupów spożywcze przez internet w e-sklepie Skowronek z Krakowa możemy wybierać spośród szerokiej bazy zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale też ryb, wędlin oraz mięs dostarczanych wyłącznie przez wypróbowanych oraz solidnych polskich producentów. Dodatkowo sklep ma w asortymencie chrupiące, tradycyjne pieczywo wypiekane w piekarni znanej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod podany adres w ciągu 2 dni, a za zakupy powyżej określonej kwoty oferowana jest darmowa dostawa. Za zamówienie można zapłacić kartą w chwili odbioru.

Dane teleadresowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]