maseczka wielokrotnego użytku, przyłbica ochronna
Robienie zakupów Wszystko o zdrowiu

Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Koronawirus, który opanował cały glob, kompletnie odmienił nasze życie i relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania różnych środków, których rolą jest chronić nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do restauracji czy banku, gdzie najczęściej obracamy się w większym tłumie ludzi, musimy dla bezpieczeństwa zakładać na usta oraz nos ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka z przyłbicą – lekka ale trwała

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Ochrania ona przed zarażeniem wirusem identycznie jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa nos oraz usta, ale zarazem umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej kluczowymi atutami są trwałość, wygoda oraz jedynie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być stosowana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można także wyprać ręcznie (nawet do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Kto może używać wielorazową mini przyłbicę?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i komfort. Osoby mające trudności z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy muszą nakładać maski ochronne podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej stosowanie przez parę godzin nie jest uciążliwe. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co na pewno uznają za zaletę ludzie młodzi.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]