Robienie zakupów Technologie

Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Jeśli szukasz drukarki 3D, koniecznie wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Szacuje się, iż stosując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony aż o 90 procent. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się nieskomplikowaną obsługą i funkcjonalną budową. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można błyskawicznie uzyskać identyczne prototypy, do czego dąży się z reguły w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w rozmaitych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest precyzyjny i solidny, a podczas procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie występują wypaczenia.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]