Motoryzacja Robienie zakupów

Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Chcesz zamówić oryginalne części Renault? Odwiedź ten adres.

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]