kapsułki lavazza a modo mio
Robienie zakupów Żywność

Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Podmiotów produkujących kawę są tysiące, jednakże Lavazza wciąż plasuje się w czołówce tych najpopularniejszych. Mało osób wie, że historia marki Lavazza zaczęła się pod koniec XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów nabył niewielki obiekt handlowy, gdzie mielono ziarna kawy i wyrabiano ich niepowtarzalne mieszanki. Szybko podbiły one serca rezydentów Turynu. Wiek później marka Lavazza nadal czaruje smakiem swoich kaw, wyznaczając wzorce także w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki smak

Jednymi z najpopularniejszych w tej chwili ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w naszych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą zaparzenie smacznej, aromatycznej kawy trwa jedynie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże używać wyłącznie z mieszanek smaków produkowanych przez tę firmę. Dziś w sklepach znaleźć można mnóstwo odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one taniej, ale wciąż wyróżniają się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – mieszanki arabiki i robusty

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się produkcją kaw w kapsułkach do wielu znanych urządzeń tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Vigoroso Ira lub Napoli Ristretto), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak również napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), czekolady (Mokaccino) czy organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]