Budownictwo Robienie zakupów

Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Kup kontenery rolkowe na ekombud.pl.

Część śmieci nie powinno trafić do koszy na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to w szczególności tych, które są generowane w trakcie różnych remontów i prac budowlanych, jak również odpadów industrialnych. Muszą one zostać odwiezione do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane recyklingowi zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednakże wyniknąć problemy powiązane z magazynowaniem oraz przewozem odpadów. Aby się przed nimi ustrzec, trzeba wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najprostsze kontenery otwarte są dostosowane do magazynowania oraz przewozu opakowań, gruzu, starych mebli i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są także kontenery uszczelniane, które doskonale sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (m.in. tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane łączenia są również konieczne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak trociny, wióry metalowe czy granulaty. Proces ich załadunku ułatwia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najłatwiejsze w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery stalowe – dla których przedsiębiorstw?

Adresatami usług producentów kontenerów stalowych są najróżniejsze podmioty. Wśród nich można znaleźć między innymi firmy sprzątające oraz parające się opróżnianiem mieszkań, przedsiębiorstwa budowlane, a także wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na odpady decydują się firmy oferujące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Udostępniają je one swoim klientom, a po napełnieniu transportują do miejsca legalnego ich przechowywania bądź recyklingu.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]