Robienie zakupów

Neutralizatory zapachu – do domu i do biura

Potrzebujesz odświeżaczy powietrza? Zobacz tu

Na to, jak mieszkanie będzie oceniane przez odwiedzających go gości, wpływa nie tylko jego wygląd. Jednakowo istotny okazuje się zapach. Niestety, nawet przy zachowaniu idealnego porządku, nie uda nam się usunąć z mieszkania wszelkich źródeł nieprzyjemnych woni. Mogą one pochodzić z kuchni, łazienki, a także pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, dzięki którym możemy ukryć przykre zapachy, a nawet kompletnie je wyeliminować, jest naprawdę szeroki. Bardzo dobre efekty przynosi używanie odświeżaczy powietrza.

Odświeżacze powietrza – w jakiej postaci występują?

Neutralizatory zapachu mają różnorodne formy, co sprawia, iż bez problemu dobierzemy je do naszych potrzeb. Bardzo popularna postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to koncentrat w płynie. Należy rozrzedzić go w wodzie do odpowiedniej proporcji, a potem przelać do butelki z rozpylaczem i użyć w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają także inne postacie – na przykład wkładek do muszli klozetowej czy też pisuaru, jak również automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się w określonych porach bądź po wykryciu odpowiedniego stężenia jakiejś substancji.

Neutralizatory zapachu – dla placówek publicznych

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do preparatów stworzonych z myślą o wykorzystaniu w domu, są przewidziane do innych zastosowań. Bazową kategorię ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w sprzątanych łazienkach i innych pomieszczeniach zlikwidować przykre nuty. Odświeżacze powietrza są również wykorzystywane przez inne firmy – na przykład stacje benzynowe, lokale gastronomiczne lub kina, jak również placówki jak np. szkoły i szpitale oraz inne podmioty utrzymujące własne, ogólnodostępne ubikacje.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]