Robienie zakupów

Preparaty na każdy rodzaj zabrudzenia – profesjonalna chemia gospodarcza

Chcesz zamówić środki czyszczące? Kliknij tutaj.

Żeby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z ciężkim brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i sprzedawcy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – likwidacja zabrudzeń różnego typu

Oferta profesjonalnych środków czystości skierowana jest zarówno do firm (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o usuwaniu rzadkich zabrudzeń, m.in. tłustych osadów, ognisk pleśni, graffiti lub kamienia kotłowego.

Chemia gospodarcza – profesjonalna pielęgnacja powierzchni

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają także na konserwację oraz ochronę powierzchni w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i niszczycielskie działanie różnorodnych czynników. Znajdziemy wśród nich środki chroniące przed graffiti, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto wspomnieć, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]