Robienie zakupów

Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Znajdź gąsior do wina na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]