etykiety na bimber, etykiety weselne
Robienie zakupów

Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego źródła najchętniej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na ślub, imieniny bądź osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali goście przyniosą to samo?

Etykiety na wódkę weselną – alkohol jako nietuzinkowy podarek od nowożeńców

Na weselu alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale również dość często nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki upominek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może także stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o podziękowanie za przybycie, miejscu i dacie ślubu bądź imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych wzorach oraz kolorach, toteż bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu urodzinowym.

Ozdób domowe alkohole oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie wytwarzasz wina, soki bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami nawet bez okazji, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę zwyczajnej flaszki. Na dodatek butelki można także oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]