Robienie zakupów

Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Kup butelki na wino w hurcie.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to także sektor, w którym idealnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój ekologiczny, smakowity bądź autorski produkt. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być zabezpieczone tak, aby towar jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w szklane butelki oraz słoiczki. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. smalczyk na kanapki, ocet czy dżemy, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno butelek i słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego nie tylko metodą zmniejszenia kosztów, gdyż zamawiając opakowania w dużych ilościach z reguły można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników szklanych dostrzegalnie obniży się, jeżeli zamówimy je u polskiego hurtownika słoików oraz butelek. Tym sposobem także otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoje, butelki i inne akcesoria w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła doskonałe do przechowywania wina, piwa czy soków. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zawierających – w zależności od rozmiaru opakowań – po 500, 1700, a nawet 2000 sztuk wybranego produktu. Firmy posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać zakupiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Razem z paletą butelek oraz słoików w hurcie można także kupić większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do danego rodzaju opakowania.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]