Robienie zakupów

Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Znajdź słoje z kranikiem.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Jak można je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on stosowany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego plusem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]