Budownictwo Robienie zakupów

Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Więcej o kontenerach budowlanych.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery stalowe – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach często używane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]