Budownictwo Robienie zakupów

Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Jeśli szukasz paneli dachowych, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Opisujemy blachy na rąbek stojący i sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze grono sympatyków. Odporną na uszkodzenia i pięknie wyglądającą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w nowoczesnych budowlach, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek stojący są przywożone na plac budowy w formie niewielkich arkuszy. Cechują się prostym oraz jednocześnie szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe idealnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego lub dworkowego), a jednocześnie jest odporne na korozję i trwałe.

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla standardowych dachówek

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem zastosowanej technologii i wytrzymałości. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i wykończone specjalną powłoką, która zapewnia protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. śnieg i deszcz czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w wielu wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają też obniżyć wydatki związane z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blachy na rąbek, warto kupić ten budulec wprost w sklepach budowlanych.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08