Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie domu

Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Potrzebujesz okiennicy wewnętrznej? Odwiedź ten adres.

Urządzając dom, na ogół nie przeznacza się dużo czasu na okna. Zwykle wybiera się klasyczne aranżacje, a więc firany oraz zasłony, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Jednak jest jeszcze inne zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice ozdobne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Okiennice dekoracyjne shutters – nowość w naszym budownictwie

Najważniejszym atrybutem shuttersów (czy też po polsku – szatersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych poruszają się, wobec tego można bez trudu je ułożyć pod rozmaitymi kątami, w zależności od fantazji domowników. Produkuje się je z PCV, listw drewnianych, a także z płyt pilśniowych. Shuttersy instaluje się z reguły na oknach, jakkolwiek równie dobrze sprawdzają się na drzwiach oraz w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to co prawda dodatek na okna, który w naszych domach widuje się wciąż sporadycznie, ale gros z nas na pewno widziało je w telewizji bądź w kinie, bowiem te okiennice są często używane na obszarach z ciepłym klimatem, czyli w krajach śródziemnomorskich i Afryce Południowej.

Plusy ozdobnych okiennic typu shutters

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko doskonale wyglądają, lecz mają także zastosowanie. Z ich sprawą można pasywnie regulować użycie energii słonecznej: w gorące miesiące ograniczać nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – utrzymać ciepło przez dłuższy czas. Shuttersy pasują do różnych stylów wnętrz i można zainstalować je na przeważającej większości okien. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co skutkuje tym, że są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niesłychanie wytworny wygląd, zatem zwiększają wartość nieruchomości. Wypada też zaznaczyć, że shuttersy są regulowane bez użycia sznurów, co rodzice ciekawskich dzieci lub posiadacze psów i kotów, które poplątać wystające żyłki, uznają z pewnością za spory atut.

Dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]