Usługi Witryny www

Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Dowiedz się, kto oferuje aktualizowanie WordPressa.

WordPress, który został opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się jednym z powszechnie używanych systemów zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki i bez przeszkód można przyswoić sobie zasady jego obsługi, używa się go w tej chwili do projektowania sklepów e-commerce oraz złożonych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią może być przyczyną niemiłych sytuacji, toteż ważną i konieczną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Czemu trzeba powierzyć opiekę techniczną nad stroną www profesjonaliście?

Posiadanie strony www na najnowszej wersji WordPressa jest niewątpliwie kluczowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nieraz jednak przedsiębiorstwa po postawieniu strony lekceważą okresową instalację nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na ataki hakerskie czy zawirusowanie. Co więcej, mimo że WordPress jest dość nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z incydentalnymi trudnościami z należytym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Tym samym ważne jest, aby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu IT, zaleca się powierzyć opiekę nad stroną niezależnemu ekspertowi.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu opieki technicznej nad stroną internetową?

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta adresowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, zarówno małych jak i większych firm, którzy troszczą się o sprawne i trwałe działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest także freelancerom oraz blogerom posiadającym własne strony www. W podstawowym pakiecie usługi zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, eliminacja skutków ataków oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także wszelkiego typu monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]