catering dla firm,  catering biurowy
Usługi

Catering dla firm – usługa dla organizatorów szkoleń i konferencji

Konferencja, rozmowy biznesowe czy warsztaty – każde poważne przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i posiłków dla jego gości. Jeśli na planowanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, wypada zamówić usługę cateringu dla firm.

Przekąski bez niebezpieczeństwa ubrudzenia ubrania – o cateringu biurowym

Kursy oraz sympozja biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 5-7 godzin, nierzadko także przez 2-3 dni. Ich partycypanci dostają ścisły program prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są najczęściej dwie kilkunastominutowe przerwy, podczas których trudno jest zjeść sycący obiad w najbliższej kafeterii. Stąd nieodzowne jest zagwarantowanie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść ze sobą na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z małym poczęstunkiem, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie dłoni i koszuli. Usługa cateringu dla firm obejmuje też użyczenie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – zleć to firmie oferującej usługę cateringu biurowego

Bufet kawowy jest nadzwyczaj istotna, pozwala bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Ponadto jest to również szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznej grupie problemów poruszanych na kursie. Urządzenie z herbatą i słodkimi napojami, który widuje się na korytarzach firm, nie ma szans dorównać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji bądź płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z papierowych kubeczków, zagryzając przyniesione z domu bądź kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu biurowego podniesie więc rangę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zadbał również o wygodę partycypantów.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]