catering kanapkowy, catering przekąski
Usługi

Catering kanapkowy – świetna opcja na duże i małe przyjęcia

Przygotowanie nawet ogromnej imprezy nie jest kłopotliwe, gdy mamy wystarczająco czasu na kupowanie koniecznych produktów i napojów, a także następnie samodzielne przyszykowanie z nich wyśmienitych przysmaków dla uczestników zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie oznacza to od razu, że należy porzucić zamiar uczczenia ważnego jubileuszu. W takim przypadku warto poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Przekąski, które skonsumujesz na stojąco widelca

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to usługa adresowana w głównej mierze do firm, ale zamawiają ją coraz częściej także osoby prywatne oraz różnorodne instytucje urządzające prestiżowe spotkania. Polega ona na dostarczenie na event posiłków typu finger food, czyli niedużych przekąsek, które można skonsumować bez siadania przy stole i nie używając widelca. Idealny finger food nie wymaga nawet wykorzystania talerzyka – to dosłownie zakąska na “jeden kęs”. Finger food to z reguły koreczki, tartoletki warzywne oraz owocowe lub sandwicze. Ten typ cateringu wyśmienicie sprawdza się na eventach, gdzie zależy nam na szerokiej interakcji zaproszonych uczestników. Umożliwia on prowadzenie nieskrępowanych pogawędek, a przy tym nie ogranicza kontaktu tylko do osób siedzących przy wspólnym stole.

Catering z przekąskami – świetna opcja dla imprez urządzanych w małych aulach

Zlecenie organizacji cateringu z przekąskami podmiotowi zewnętrznemu ma dużo atutów, które docenią zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, dzięki niemu rozwiązuje się problem związany z rozmieszczeniem stolików oraz stresu z usadzaniem uczestników eventu. Dania oraz chłodne i ciepłe napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację eventów głównie w niedużych aulach, gdzie ustawienie optymalnej liczby stolików byłoby kłopotliwe. Finger food catering od razu sprawia też, że impreza ma mniej poważną, luźniejszą atmosferę. Należy podkreślić, iż menu z małych przekąsek jest zazwyczaj tańsze niż wyszukane obiady, a przy tym zapewnia większą możliwość dobrania ich do potrzeb żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to częstokroć bywało poważną przeszkodą przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]