Usługi

Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Więcej o cateringu na imprezy w Krakowie - kliknij tutaj.

Letnie miesiące obfitują w niesłychanie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i imprezy plenerowe, ale właściwie przez cały rok w różnych punktach w Polsce mają miejsce konferencje, gale albo benefisy. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której integralnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i smaczny catering. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – kluczowa jest całość oprawy

Wybrałeś już lokalizację, w którym odbędzie się piknik lub masz zamówioną salę na event? Super! Teraz warto zatroszczyć się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia pysznych trunków, przekąsek oraz ciepłych posiłków. Pamiętaj, że w czasie ważnych bankietów nie można ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i spodziewać się, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Ważna jest jakość oprawy – wygodny rozkład stolików, eleganckie dekoracje, ale też poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia z pewnością docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą prezentować się na talerzu jak w cenionych restauracjach, a posiłki będą serwować im kompetentni kelnerzy.

Czy opłaca się korzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezę?

Atutem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, że wynajęty zespół nie tylko przyszykuje smaczne dania, ale także kompleksowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną przywiezione we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości podczas bankietu. Na życzenie klienta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, aby przyjrzeć się z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i kameralnych. W trakcie ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, które napoje, dania i przekąski najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]