Usługi

Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Jeżeli chcesz zlecić catering weselny w Krakowie, zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, które są z reguły ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzty lub wesela, od lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Dziś są to wydarzenia, na które sprasza się nierzadko nawet i setkę osób. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę zaplanować menu, a następnie naszykować i dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – apetyczne dania, które zachwyci gości

Organizacja wesela to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na rozsyłanie zaproszeń, wybór wystroju sali, ustalanie listy gości oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości zakąsek oraz napojów serwowanych w czasie imprezy, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich przy stole. Najważniejszy posiłek na zabawie weselnej musi mieć znakomitą oprawę. Goście przecież oczekują tego, żeby stoły były poprawnie nakryte i pięknie udekorowane, dania były apetyczne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również żeby kelnerzy profesjonalnie podawała gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych managerów, kucharzy oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering na wesela – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi regułami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla uczestników, ale także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, zakąsek oraz trunków odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub otrzymać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient może więc samemu ułożyć jadłospis z sugerowanych dań. Powinno się jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie kontrahenta decydują się na przygotowanie niecodziennych kompozycji potraw.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]