Usługi

Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Na lastrada.pl zamówisz catering Kraków.

Gdy aranżujesz ważne wydarzenie biznesowe bądź prywatne, na które chcesz zaprosić sporą liczbę gości, zapewne nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując szybkie przekąski oraz soki w hipermarkecie – ważne eventy w większości wypadków wymagają uroczystej oprawy także w kwestii posiłków. Wszak nie wypada położyć na stolikach uczestników zwykłych ciasta i oranżady. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Jakie warianty cateringu świadczą profesjonalne firmy?

Firmy oferujące usługi cateringu najczęściej świadczą kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji chrzcin, ślubów lub urodzin, catering firmowy i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są starannie dobrane do wymogów konkretnych imprez, dlatego często różnią sięmiędzy sobą np. kosztem oraz wykazem posiłków proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą jasno zaprezentować swoje oczekiwania, a jednocześnie być też otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera obsługa eventów przeróżnego typu to chleb powszedni, zatem wieloletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które przypadną do gustu większości zaproszonych gości.

Zamówienie usługi cateringowej pomaga zaoszczędzić czas

Przyrządzanie poczęstunku już dla niewielkiej ilości gości jest ogromnym problemem, głównie wówczas, jeśli musimy zrobić to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na uzgodnienie pozostałych kluczowych aspektów eventu. Daje to też sposobność podania zaproszonym wyśmienitych dań przyrządzanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada przy tym zaznaczyć, iż istotnym przymiotem potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale również ich prezentacja na stole. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają również swoją ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]