Usługi Witryny www

Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Pełna oferta tworzenia sklepów internetowych znajduje się na tej stronie.

Pragniesz założyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną internetową i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Czemu zaleca się utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, że w konsekwencji opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano tej wtyczce, posiada moc zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z wykorzystując płatne lub bezpłatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co sprawia, iż łatwiej jest osiągnąć przyzwoite pozycje w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi nabywców. Na skutek użycia stosownych wtyczek zwiększa się też funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zamówienie przykładowo za pośrednictwem DotPay.pl czy PayU.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji danych sprzedaży (udostępnianie różnego rodzaju statystyk) i podpięcia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zostaw ekspertom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, instalację wyłącznie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek i jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W obrębie sklepu WooCommerce spece zbudują także blog, na którym szybko można informować użytkowników o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]