Usługi

Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Więcej szczegółów o serwisie okien PCV na www.serwismeteo.pl.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie oddziałują także czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]