Usługi

Doradztwo w przetargach. Na czym to polega?

Zleć doradztwo w przetargach na doradztwo-przetargi.pl/.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa w szeregu przypadków ma profil kompleksowy i mieści niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje szereg aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu należałoby zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, które zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są znakomicie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają także obszerne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Dane teleadresowe:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]