lotnisko kraków parking długoterminowy
Logistyka i transport Usługi

Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

Wyjeżdżasz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Czemu opłaca się korzystać takiej oferty parkingu długoterminowego?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także darmowy przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – szybko i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Kolejnym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]