Usługi

Jak wybrać lokal na 18 urodziny?

Sprawdź informacje o sali na urodziny w Krakowie.

Zazwyczaj z okazji imienin, urodzin czy różnych rocznic nie urządzamy żadnych spotkań ze znajomymi i rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednakże zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których odpowiednie uczczenie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezspornie osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wynająć lokal na osiemnaste urodziny czy zorganizować imprezę w domu?

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła pić i nabywać alkohol, oddawać głos w wyborach powszechnych, może starać się o stanowiska urzędnicze czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jednak zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodzieży najważniejsza jest możliwość urządzenia ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Da się ponownie wyprawić “domówkę”, jednak czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Zatem lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Często grupa przyjaciół decyduje się zorganizować wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość przestronnego lokalu, ale równocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących pojemną salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni smakowite menu imprezowe. Chciałbyś się bawić na powietrzu? Znajdź salę na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – latem można postawić w nim duży namiot i urządzić spotkanie z grillem.

Sala na 18 urodziny – dekoracja przestrzeni także jest ważny!

Nie ukrywajmy osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od napojów alkoholowych. Zalecamy w związku z tym obowiązkowo zadbać o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich być wiele wśród obecnych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Odpowiedni wygląd sali także jest niesłychanie ważny, by goście całkowicie oddali się atmosferze imprezy. Polecamy zatem postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie ścian zgodnie z podanych wytycznych, a także dobrze rozlokuje stoły z posiłkami oraz napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej rewelacyjnie sprawdza się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostroi kartę dań nie tylko do charakteru imprezy, ale również do preferencji oraz budżetu klienta.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]