Usługi

Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Jeśli chcesz zlecić organizację przyjęć, skieruj się na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś mówi o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz sprasza się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności, ceremonie chrztu czy komunie święte. Jeśli lista zaproszonych gości jest bardzo długa, najczęściej nie damy rady zaplanować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest wynajęcie odpowiedniej sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. urodziny lub osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie dorośli, uczestnikom powinno się udostępnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast zabawy, w których znaczną grupę gości będą małe dzieci, a więc komunie czy ceremonie chrztu, warto zorganizować w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znużą się za szybko sytuacją i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy oferowane zaproszonym też muszą być dobrane do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o smakowite menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Zamówienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, jest stosunkowo proste, aczkolwiek rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście królewskiej oprawie odbywają się w nim chrzty, komunie i – oczywiście – wesela, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można pomieścić łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli impreza ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się przeszło trzystu gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozstawienia oraz ozdobienia stolików, poprzez przygotowania posiłków, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]