Logistyka i transport Usługi

Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Lotnisko Kraków parking. Dowiedz się więcej na pandaparking.pl.

Wygoda, szybkość i możliwość dotarcia nawet w najbardziej odległe miejsca naszego globu – to nadrzędne atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały olbrzymie uznanie. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dotarcia do portu lotniczego – a masa osób w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne komplikacje związane z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu rozplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój samochód, bo parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezwykle ważne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego załogi

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Ponadto kierowcy mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w wielu sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator czy też obniżenie ciśnienia w oponach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]