Usługi

O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Poznaj dalsze szczegóły o salach do wynajęcia w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne lub wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, celem których zbudowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, by celebrować osiągnięte wyniki, jak również różnorodne kursy, sympozja oraz bankiety dla kontrahentów biznesowych. Takie imprezy wymagają stosownego przygotowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Jak dobrać salę na organizację imprezy firmowej?

Jeśli nie mamy w budynku firmy dużych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich gali, trzeba sprawdzić propozycje najmu lokali, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości uroczystości. Ważne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoją estetyką do rangi organizowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla wspólników firmy, w trakcie których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny zostać urządzone w zwykłym lokalu. Powinno się przy takich okazjach zaplanować event w eleganckim miejscu, które ostatecznie uwydatni doniosłość wydarzenia. Natomiast jeżeli na imprezę sproszone zostaną osoby nie mieszkające w najbliższej okolicy sali trzeba wybrać lokal, znajdujący się nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkanaście minut.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering rzetelnej firmie

Planując imprezę firmową nie można zlekceważyć tak ważkiego elementu, jak zapewnienie obecnym gościom zimnych oraz gorących przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania solidnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówione miejsce smacznych dań dla obecnych, ale również doradzi w sprawie menu i zajmie się dekoracją stolików. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym wzorowej obsługi. Wypada więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy podadzą potrawy do stołu w zgrabny sposób oraz zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, ale i idealnie prezentujące się dania.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]