Logistyka i transport Usługi

Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Wszystko o parkingu Balice Kraków odszukacie na http://tinyurl.com/vm22tj5.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]