Reklama i marketing Usługi Witryny www

Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Zamów pozycjonowanie Krakow na seo4.net.

Wszechobecność internetu oraz komfort użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie oznacza, iż klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych przedsiębiorstw, które funkcjonują tylko na określonym obszarze bądź nawet w jednym mieście, np. w Krakowie lub w Szczecinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – promuj swoją ofertę potencjalnym odbiorcom

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stacjonarnych używają na ogół fraz lokalnych, to znaczy obejmujących nazwę danej miejscowości, jak np. “sklep z oponami kraków”, “cukiernia kraków” lub “hydraulik kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych firm na zademonstrowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, rezydującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO skierowane są na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron www od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu dogłębnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom podnieść widoczność ich stron firmowych i zdobyć nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także rozwinięcie treści. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać codziennie rezultaty pozycjonowania.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]