Reklama i marketing Usługi Witryny www

Pozycjonowanie stron internetowych – dlaczego warto?

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach - usługa na miarę waszych potrzeb

Pozycjonowanie stron internetowych to wiele czynności, które mają na celu zwiększenie obecności stron w organicznych wynikach wyświetlanych w wyszukiwarce. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w wynikach wyszukiwania, tym więcej zgromadzi odwiedzających witrynę, co w rezultacie daje możliwość zwiększenia przychodów firmy. Dodatkową zaletą tego działania jest poprawa rozpoznawalności usługi, produktu bądź samego brandu.

Google klasyfikuje wszystkie witryny www na podstawie mniej więcej dwustu najrozmaitszych wskaźników. Efekt tej diagnozy decyduje o tym, na którym miejscu strona albo jej podstrona wyświetli się internaucie w wynikach wyszukiwania na konkretne słowo kluczowe. Za kluczowe czynniki rankingowe zawodowcy do spraw SEO uznają np. linkowanie (on-site i off-site), PageSpeed, a także jakość treści.

Wstukując w przeglądarkę Google jakieś słowo, użytkownikowi zostanie zaprezentowany wykaz stron, których zawartość została uznana za najbardziej pasującą do powyższego hasła. Jakie strony wyświetlają się w SERP na najlepszych pozycjach? Z reguły te, których zawartość jest starannie nasycona poprawnymi słowami kluczowymi. a zarazem bardzo rozbudowana. Na pozycje nie bez wpływu jest też właściwie wykonane kodowanie, szybkość ładowania się strony (nie tylko w wersji na urządzeniach przenośnych, ale i na komputerze), jak również liczba linków odsyłających do naszej witryny.

Czy warto powierzyć pozycjonowanie i optymalizację strony lub sklepu internetowego agencji SEO?

Algorytm Google cyklicznie jest poprawiany, stąd warto powierzyć pozycjonowanie i optymalizację stron i sklepów internetowych fachowcom. Odpowiednim wyborem będzie agencja SEO, która posiada kilkuletnie doświadczenie w takich działaniach. W takich firmach zatrudnionych jest szereg ekspertów nie tylko od optymalizacji, ale również marketingu internetowego i kodowania. Pozostawiając pozycjonowanie strony zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone środki i czas można zaprząc w inne akcje marketingowe, które także rozwiną firmę.

Założyłeś biznes? Pozycjonowanie to obecnie konieczność!

Pozycjonowanie to głównie usługa adresowana do zarządców stron internetowych, które służą do demonstracji i sprzedaży produktów czy usług przedsiębiorstwa. Prowadząc nawet niszową działalność nieroztropnie jest w dzisiejszych czasach nie posiadać własnej strony firmowej lub ją uruchomić, ale nie dbać o jej pozycjonowanie. Konkurencja nie ustaje w walce o pozyskanie kolejnych klientów. Według statystyk blisko 97% klientów szuka w internecie opinii o lokalnych firmach, co wyraźnie pokazuje do jak obszernej grupy klientów można w ten sposób dotrzeć. A pojawienie się adresu strony czy sklepu w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w przeglądarce ogromnie zwiększa szansę, że klient wybierze naszą ofertę.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]