Usługi

Profesjonalna opieka nad grobami

Pragniesz poznać więcej informacji o opiece nad grobami Kraków? Skieruj się na http://www.pong-malopolska.pl.

Wygląd grobów naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które należy opłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu usług – jeśli wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty zależne są także od gabarytów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]