Usługi

Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Szukasz korzystnej oferty sali na wesele w Krakowie? Nie czekaj! Wejdź tu.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli nowożeńcy postanowią urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – zwróć uwagę na jego odległość od kościoła oraz pojemność

Poszukując miejsca na wesele para młoda musi uwzględnić parę dość ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać liczbę uczestników zabawy, aby mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, aby mieli salę do tańca. Ponadto nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeśli na uroczystość poproszeni są krewni i znajomi z dalekich krańców Polski, warto szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się duża baza noclegowa. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli wybranie menu, zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie stołów . Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie całościowej organizacji wesela.

Sala weselna dla narzeczonych z z południa Polski

Młode pary z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne urządza się od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac ma cztery sale gotowe pomieścić ok. 130 osób. Impreza może zostać wyprawiona również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż umiejscowiony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej niż 40 minut.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]