Reklama i marketing Usługi

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer w apartamentach do wynajęcia? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa bądź nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – podnieś konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Jakie branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google i na naszej stronie internetowej będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – dość szybko stworzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Możemy również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. salon piękności bądź siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, żeby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]