Reklama i marketing Usługi

Wirtualny spacer po firmie – zleć go rekomendowanemu fotografowi Google

Tutaj uzyskasz dalsze informacje o działalności rekomendowanego fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a wiele podmiotów coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, należy wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Żeby pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Osoba, która spełniła wymogi Google pod kątem jakości fotografii, na pewno potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy nieprawidłowo wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też reguły wykonywania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też często więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, przygotować materiały na pozostałe serwisy np. Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może też legitymować się specjalnym logo, które zawiadamia, iż dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest zawodowcem w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]