Wszystko o zdrowiu

Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Na psychoterapia-uk.pl znajdziesz wykwalifikowanych specjalistów, którzy wspomogą Cię w psychoterapii UK.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Aktualnie przez Brexit zjawisko emigracyjne właściwie zanikło, lecz ciągle nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może generować szereg problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą rodzić wiele problemów, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą również trudności z otrzymaniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego typu bardzo ciężko jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas wizyty będą przekazane dalej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co powie jej specjalista.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339